stroje s referenčním číslem: 16024
Curriculum vitae (CV), (rovněž hláskované kurikulum vité), poskytuje přehled pracovních zkušeností a ostatních kvalifikací osoby. V některých zemích je CV obvykle tím prvním, s čím se potenciální zaměstnavatel setká, pokud jde o uchazeče o zaměstnání, a je typicky používáno k prověřování uchazečů. Curriculum vitae je latinský výraz, který může být volně překládán jako průběh (mého) života nebo jednoduše „životopis“.

Stroje v naší nabídce jsou nyní v situaci podobné lidským žadatelům o nové pracovní místo. Některé stroje jsou téměř nové, jako absolventi a jiné mají za sebou již mnoho let pracovní zkušenosti. Některé jsou více vhodné pro jeden druh činnosti a jiné zase pro druhý. Všechny tyto stroje ale spojuje to, že jsou momentálně z různých důvodů uvolněny ze stávajících služeb a hledají možnost nového uplatnění.

Seznamte se zde v CV stroje se všemi detaily, které se nám podařilo získat.

HEIDELBERG QUICKMASTER QM 46 - 1

Ofsetový tiskový archový stroj

 
 

Speciální nabídka

 
Výrobce: Heidelberg Druckmaschinen A.G., Germany
Rok výroby: 1995
Počet barev: 1
Max formát: 340x460 mm (13,4"x18,1") cca B3
Počítadlo: 26 mil. tisků
 

Další popis:
konvenční - potahové vlhčení
nemá obracecí zařízení
nízký vykladač
děrovačka desek

Dostupnost: ihned
Video stroje:
Důvod prodeje: končící firma
Technický stav stroje: velmi dobrý stav, udržovaný, opotřebením úměrný svému stáří
není v produkci
Upozornění: Posouzení stavu stroje uvedené v CV jsme pro Vás získali od posledního provozovatele nebo na základě prohlídky naším zaměstnancem, abychom Vám mohli poskytnout co nejvíce informací.
Pro Vaši větší jistotu doporučujeme Vaši vlastní prohlídku nebo posouzení nezávislým mechanikem. Na stroj Vám nemůžeme poskytnout žádné garance.
Cena: 79 000,00 CZK
Služby: Pokud chcete, abychom vám zajistili demontáž, nakládku, transport, instalaci nebo jiné služby, klikněte prosím sem
Povinné položky (povinný je email nebo telefon)

Nebo kontaktujte náš tým