maszyny z numerem referencyjnym: 16024
Życiorys (CV) stanowi przegląd doświadczenia zawodowego i kwalifikacji osób. W wielu krajach jest to zwykle pierwsza okazja pracodawcy do zapoznania się z kandydatami do pracy, w celu ich selekcji. Curriculum vitae to łacińskie wyrażenie, które można swobodnie przetłumaczyć jako przebieg żywota lub po prostu życiorys.

Maszyny w naszej ofercie znajdują się w sytuacji podobnej do osób poszukujących nowej pracy. Niektóre maszyny są prawie nowe, jak absolwenci, inne mają bogaty przebieg kariery. Niektóre z nich są bardziej odpowiednie dla jednego typu pracy, inne z kolei do odmiennej pracy. Wszystkie te maszyny jednak łączy, to że obecnie szukają nowych możliwości pracy.

W CV maszyny umieszczamy informacje, które udało nam się uzyskać dla Państwa.

HEIDELBERG QUICKMASTER QM 46 - 1

Maszyna offsetowa arkuszowa

 
 

Oferta specjalna

 
producent: Heidelberg Druckmaschinen A.G., Germany
Rok produkcji : 1995
Ilość kolorów: 1
Format max.: 340x460 mm (13,4 "x 18,1") ok. B3
Licznik: 26 milion wydruki
 

opis dodatkowy:
konwencjonalne nawilżanie
urządzenie nie odwracając
niskie wykładanie
perforator do płyt

dostępność: natychmiast
wideo maszyny:
Powód sprzedaży: likwidacja firmy
Stan techniczny maszyny: stan bardzo dobry, zadbany, zużyty proporcjonalnie do wieku
niewykorzystywany w produkcji
Uwaga: Opis stanu maszyny umieszczony w CV został opracowany na podstawie informacji uzyskanych od ostatniego właściciela lub użytkownika maszyny ewentualnie w czasie przeglądu dokonanego przez naszego pracownika, tak abyśmy mogli dostarczyć Państwu jak najwięcej informacji.
Dla Państwa bezpieczeństwa polecamy samodzielny przegląd maszyny lub ocenę dokonaną przez niezależnego mechanika. Na maszyny i urządzenie nie możemy zaoferować żadnych gwarancji.
cena: 1 900,00 EUR (LOT)
serwis: Jeśli są Państwo zainteresowani demontażem, załadunkiem, transportem, montażem lub innymi usługami, proszę kliknąć tutaj
wymagane pola (wymagany jest e-mail lub telefon)

Lub skontaktuj się z naszym zespołem