maszyny z numerem referencyjnym: 17020
Życiorys (CV) stanowi przegląd doświadczenia zawodowego i kwalifikacji osób. W wielu krajach jest to zwykle pierwsza okazja pracodawcy do zapoznania się z kandydatami do pracy, w celu ich selekcji. Curriculum vitae to łacińskie wyrażenie, które można swobodnie przetłumaczyć jako przebieg żywota lub po prostu życiorys.

Maszyny w naszej ofercie znajdują się w sytuacji podobnej do osób poszukujących nowej pracy. Niektóre maszyny są prawie nowe, jak absolwenci, inne mają bogaty przebieg kariery. Niektóre z nich są bardziej odpowiednie dla jednego typu pracy, inne z kolei do odmiennej pracy. Wszystkie te maszyny jednak łączy, to że obecnie szukają nowych możliwości pracy.

W CV maszyny umieszczamy informacje, które udało nam się uzyskać dla Państwa.

M&R CONQUEST 2538

Maszyna do sitodruku

 
 

Oferta specjalna

 
producent: M & R Companies, 440 Medinah Rd. Roselle, 60172, IL USA
Rok produkcji : 2008
Ilość kolorów: 6
Format max.: 640x970 x mm (25,2 "x 38,2")
Licznik: 565748 milion wydruki
 

opis dodatkowy:
karuzela
UV farby
digitalny mikroprocesor z diagnostyką
sterowanie z pulpitu
max. format ramy 1120 x 1470 x 50 mm
system ssawkowy na wykładaniu M&R’s Porter

dostępność: natychmiast
wideo maszyny:
Stan techniczny maszyny: bardzo dobry stan, dobrze utrzymana
stale w produkcji
Uwaga: Opis stanu maszyny umieszczony w CV został opracowany na podstawie informacji uzyskanych od ostatniego właściciela lub użytkownika maszyny ewentualnie w czasie przeglądu dokonanego przez naszego pracownika, tak abyśmy mogli dostarczyć Państwu jak najwięcej informacji.
Dla Państwa bezpieczeństwa polecamy samodzielny przegląd maszyny lub ocenę dokonaną przez niezależnego mechanika. Na maszyny i urządzenie nie możemy zaoferować żadnych gwarancji.
serwis: Jeśli są Państwo zainteresowani demontażem, załadunkiem, transportem, montażem lub innymi usługami, proszę kliknąć tutaj

Lub skontaktuj się z naszym zespołem