KIM JESTEŚMY

MACHINERY EUROPE s.r.o. Początkiem roku 2012 zmieniliśmy nazwę z czesko brzmiącej POLYGRAFICKÉ STROJE s.r.o. na angielską. Jesteśmy jedną z największych w Republice Czeskiej spółek handlujących używanym sprzętem drukarskim i introligatorskim. Początki firmy sięgają roku 2000, kiedy to aktualny właściciel firmy David Frank przeorientował rodzinną firmę z drukarni na firmę handlową zajmującą się kupnem i sprzedżą używanych maszyn w tejże branży. Mimo ze firma należy do stosunkowo nowych przedsiębiorstw, zwłaszcza porównując z innymi międzynarodowi firmami, w ciągu dwónastoletniej historii trafiła do grona najważniejszych, nie tylko w Czechach, ale w całej Środkowej Europie.

Spółka od poczatku ma siedzibę w południowej cześci stolicy Czech, Pradze-Roztyly, z 2 magazynami w Stodůlkách i w Horních Počernicích.

Głównym przedmiotem działalności jest kupno i sprzedaż maszyn używanych i wyposażenia drukarni oraz innych firm poligraficznych. Dodatkowo firma oferuje serwis i usługi związane z podstawową działalnością.

Mamy bogate doświadczenie nie tylko z zakupem maszyn, urządzeń i materiałów stosowanych w Europie, ale także ściśle współpracujemy z kontrahentami i dostawcami na całym świecie. Przez ostatnie 15 lat sprzedaliśmy ponad sto maszyn, dostarczonych do 35 krajów (Indie, Chiny, Turcja, Ukraina, Rosja, Brazylia, Nepal, Pakistan, Kenia, Kolumbia i inne).

Nasz zespół

Nasz personel tworzą wielojęzyczni menadżerzy, handlowcy i asystenci ze znajomością technik poligraficznych oraz grupa specjalistów branżowych. Wszyscy pracownicy są przygotowani do obsługi Państwa w zakresie sprzedaży, wyszukiwania czy dostawy maszyn z drugiej ręki a także związanych z tym usług.

Jesteśmy w stanie doradzić Państwu od strony handlowej i technicznej z wszelkiego rodzaju maszynami w różnym wieku - od drobnych urządzeń aż po wielkogabarytowe i wielokolorowe maszyny drukarskie, kompletne linie produkcyjne technologiczne dla drukarni i innych firm poligraficznych.

Baza maszyn z całego świata

Stworzyliśmy rozległą, codziennie aktualizowaną bazę danych maszyn z regionu Europy Środkowej. Większość oferowanych maszyn z naszej oferty internetowej umieszczona jest w zakładach produkcyjnych w Czechach i na Słowacji, jak również na Węgrzech i w Polsce.

Oferta przeznaczona dla Państwa nie ogranicza sie wyłącznie do maszyn z naszej bazy danych, dzięki licznych i sprawdzonym kontaktom, posiadamy wgląd w oferty naszych partnerów z całego świata. Możemy więc reagować również na zapytania związane z maszynami które niekoniecznie umieszczane są na naszych stronach internetowych. Zapraszamy więc do składania zapytań.

Nasz zespół jest zawsze przygotowany do wyszukania używanego sprzętu drukarskiego lub introligatorskiego według określonych przez Państwo kryteriów.

Wykup maszyn i wycena

Dla tych z Państwa, którzy pragną sprzedać niewykorzystywaną maszynę, oferujemy wycenę, wykup lub wypromowanie Państwa maszyn.

Na naszych stronach WWW oferujemy możliwość ogłoszenia urządzeń na sprzedaż. Postaramy się także o wielojęzyczne wersje ogłoszeń. Co więcej, większość maszyn jest na nasz koszt reklamowana w wielu odpłatnych serwisach i forach sprzedażowych . Rozsyłamy również oferty kilku tysiącom zarejestrowanym odbiorcom naszego newslettera.

Nieustanny kontakt z nowościami i zmianami na globalnym rynku używanych maszyn poligraficznych pozwala nam zaoferować aktualną wycenę poszczególnych maszyn jak również kompletnych zakładów produkcyjnych. Na bieżąco reagujemy na warunki rynkowe, abyśmy mogli zaoferować Państwo precyzyjną i realną cenę, spełniając jednocześnie oczekiwania związane ze sprzedażą albo zakupem maszyny.

Jesteśmy w stanie zapewnić pomoc w wycenie przygotowywanej instytucjom finansowym, głównie bankom i dostawcom usług leasingowych.

Posiadamy również możliwość natychmiastowego zakupu wybranych maszyn na magazyn lub w ramach rozliczenia.

Poszukiwane Maszyny

Finansowanie

Możemy Państwu pomóc również z finansowaniem. Na Państwa życzenie możemy zaoferować kontakty do sprawdzonych firm finansujących zakupy używanego sprzętu drukarskiego.

Demontaż, załadunek i pozostałe usługi

Nasza profesjonalna, wykwalifikowana i doświadczona ekipa mechaników wraz z zespołem handlowców i menadżerów od 12 lat oferuje następujące usługi: przeglądy techniczne, wyceny i konsultacje, demontaż, załadunek, transport, instalacje i przeszkolenie obsługi oraz usługi związane z przeniesieniem maszyn. Szczegóły związane z tymi usługami mogą Państwo znaleźć tutaj.

Serwis