Tato internetová stránka používá soubory cookies. Pokračováním v prohlížení této internetové stránky nebo kliknutím na tlačítko "Souhlasím", souhlasíte s použitím souborů cookies.

Kontakt

+420 272 935 288 OFFICE - czech, german, english office@machineryeurope.com

me@machineryeurope.com

MACHINERY EUROPE s.r.o. Hněvkovská 1269/42 148 00 Praha 4 - Chodov

Opcjonalnie

David Frank

Dyrektor

+420 732 824 683 frank@machineryeurope.com czeski, angielski, rosyjski

zarządzanie firmą, finanse, procesy decyzjne, sprzedaż zagraniczna, wykup maszyn, wycena maszyn

Michal Obdržálek

Sales Director

+420 733 181 971 michal@machineryeurope.com angielski, czeski

rozwój firmy, sprzedaż zagraniczna, wycena i wykup maszyny

Pavel Verzich

Sales & Product Manager for Czech and Slovak

+420 733 181 972 verzich@machineryeurope.com czeski

wykup oraz sprzedaż maszyn na rynku czeskim i słowackim

Anna Jílková

Office Assistant

+420 272 935 288 office@machineryeurope.com czeski, niemiecki, angielski

asistentka, księgowość, marketing

Aleksandra Grzybowska

Sales Manager for Poland

+420 603 198 131 poland@machineryeurope.com polski, czeski

wykup i sprzedaż maszyn na rynku polskim

Tatiana Rzhegulkova

Sales Manager for Russia nad SNS

+420 736 630 707 tatiana@machineryeurope.com rosyjski, czeski

wykup i sprzedaż maszyn na rynku rosyjskim i w krajach WNP

Jan Vanis

Główny mechanik

+420 733 181 971 me@machineryeurope.com czeski, angielski

demontaże, załadunek, transport i instalacja maszyn

Dane rejestrowe

MACHINERY EUROPE s.r.o.
Hněvkovská 1269/42
148 00 Praga 4 – Chodov
Czechy

REGON: 276 46 912
NIP: CZ 276 46 912

Siedziba firmy

Hněvkovská 1269/42
148 00 Praga 4 – Chodov
Czechy

Pokaż na mapie

Magazyn Stodůlky

Bavorská 856 (areál Mototechna)
155 00 Praga 5 - Stodůlky
Czechy

Pokaż na mapie