stroje s referenčním číslem: 18527
Curriculum vitae (CV), (rovněž hláskované kurikulum vité), poskytuje přehled pracovních zkušeností a ostatních kvalifikací osoby. V některých zemích je CV obvykle tím prvním, s čím se potenciální zaměstnavatel setká, pokud jde o uchazeče o zaměstnání, a je typicky používáno k prověřování uchazečů. Curriculum vitae je latinský výraz, který může být volně překládán jako průběh (mého) života nebo jednoduše „životopis“.

Stroje v naší nabídce jsou nyní v situaci podobné lidským žadatelům o nové pracovní místo. Některé stroje jsou téměř nové, jako absolventi a jiné mají za sebou již mnoho let pracovní zkušenosti. Některé jsou více vhodné pro jeden druh činnosti a jiné zase pro druhý. Všechny tyto stroje ale spojuje to, že jsou momentálně z různých důvodů uvolněny ze stávajících služeb a hledají možnost nového uplatnění.

Seznamte se zde v CV stroje se všemi detaily, které se nám podařilo získat.

BILLHOFER MTS - 104

Laminátor

 
 
Výrobce: Billhöfer, VVIKO Maschinenfabrik GmbH, Nürnberg, Germany
Rok výroby: 2004
Max. Formát/šíře: 1050x1140 mm (41,3"x44,9")
 

Další popis:
stohový nakladač IA 20
savková nakládací hlava
automatický rotační separátor ITM 104
střásačka
max. laminovací plocha 1045 x 1135 mm
min. laminovací plocha 215 x 215 mm
laminovaný papír od 150 - 450 g/m2
tloušťka fólie od 24 - 40 um
laminovací rychlost B2 4500 TA/hod
laminovací rychlost B1 2500 TA/hod

Dostupnost: ihned
Důvod prodeje: redukce výroby
Technický stav stroje: velmi dobrý stav, udržovaný, opotřebením úměrný svému stáří
stále v produkci
Upozornění: Posouzení stavu stroje uvedené v CV jsme pro Vás získali od posledního provozovatele nebo na základě prohlídky naším zaměstnancem, abychom Vám mohli poskytnout co nejvíce informací.
Pro Vaši větší jistotu doporučujeme Vaši vlastní prohlídku nebo posouzení nezávislým mechanikem. Na stroj Vám nemůžeme poskytnout žádné garance.
Služby: Pokud chcete, abychom vám zajistili demontáž, nakládku, transport, instalaci nebo jiné služby, klikněte prosím sem
Povinné položky (povinný je email nebo telefon)

Nebo kontaktujte náš tým