stroje s referenčním číslem: 17525
Curriculum vitae (CV), (rovněž hláskované kurikulum vité), poskytuje přehled pracovních zkušeností a ostatních kvalifikací osoby. V některých zemích je CV obvykle tím prvním, s čím se potenciální zaměstnavatel setká, pokud jde o uchazeče o zaměstnání, a je typicky používáno k prověřování uchazečů. Curriculum vitae je latinský výraz, který může být volně překládán jako průběh (mého) života nebo jednoduše „životopis“.

Stroje v naší nabídce jsou nyní v situaci podobné lidským žadatelům o nové pracovní místo. Některé stroje jsou téměř nové, jako absolventi a jiné mají za sebou již mnoho let pracovní zkušenosti. Některé jsou více vhodné pro jeden druh činnosti a jiné zase pro druhý. Všechny tyto stroje ale spojuje to, že jsou momentálně z různých důvodů uvolněny ze stávajících služeb a hledají možnost nového uplatnění.

Seznamte se zde v CV stroje se všemi detaily, které se nám podařilo získat.

HEIDELBERG STAHLFOLDER Ti 52 / 4 - KBK - Fi 52

Falcovačka

 
 
Výrobce: Stahl, Ludwigsburg, Germany
Rok výroby: cca 2003
Max. Formát/šíře: 520x840 mm (20,5"x33,1")
 

Další popis:
nakládací stanice Fi 52 max. 300 kg
4 kapsová skládací stanice Ti 52
1 křížový nůž KBK 52
podtlakové kolečko
rylování
perofrace
nemá Tremat

Dostupnost: ihned
Důvod prodeje: prodej přebytečného zařízení
Technický stav stroje: výborný stav, udržovaný stroj
stále v produkci
Provedené renovace: v roce 2016 repas všech válců
Upozornění: Posouzení stavu stroje uvedené v CV jsme pro Vás získali od posledního provozovatele nebo na základě prohlídky naším zaměstnancem, abychom Vám mohli poskytnout co nejvíce informací.
Pro Vaši větší jistotu doporučujeme Vaši vlastní prohlídku nebo posouzení nezávislým mechanikem. Na stroj Vám nemůžeme poskytnout žádné garance.
Služby: Pokud chcete, abychom vám zajistili demontáž, nakládku, transport, instalaci nebo jiné služby, klikněte prosím sem
Povinné položky (povinný je email nebo telefon)

Nebo kontaktujte náš tým