stroje s referenčním číslem: 17598
Curriculum vitae (CV), (rovněž hláskované kurikulum vité), poskytuje přehled pracovních zkušeností a ostatních kvalifikací osoby. V některých zemích je CV obvykle tím prvním, s čím se potenciální zaměstnavatel setká, pokud jde o uchazeče o zaměstnání, a je typicky používáno k prověřování uchazečů. Curriculum vitae je latinský výraz, který může být volně překládán jako průběh (mého) života nebo jednoduše „životopis“.

Stroje v naší nabídce jsou nyní v situaci podobné lidským žadatelům o nové pracovní místo. Některé stroje jsou téměř nové, jako absolventi a jiné mají za sebou již mnoho let pracovní zkušenosti. Některé jsou více vhodné pro jeden druh činnosti a jiné zase pro druhý. Všechny tyto stroje ale spojuje to, že jsou momentálně z různých důvodů uvolněny ze stávajících služeb a hledají možnost nového uplatnění.

Seznamte se zde v CV stroje se všemi detaily, které se nám podařilo získat.

SMIPACK FP 8000 CS

Balička

 
 
Výrobce: Smipack S.p.A., Via Piazzalunga, 30, San Giovanni Bianco BG, Italy
Rok výroby: 2013
Max. Formát/šíře: 840x710 mm (33,1"x28,0")
 

Další popis:
balička FP8000CS
max. výška stohu 250 mm
max. velikost kotouče 850 mm
rychlost dopravníku 10 – 30 m / min
těsnící jednotka T652
max. výška stohu 300 mm
rychlost dopravníku 2,8 – 18,8 m / min
přísuvný dopravník GH2000/600
rychlost dopravníku 7 – 30 m / min

Dostupnost: ihned
Důvod prodeje: končící firma
Technický stav stroje: výborný stav, udržovaný stroj
stále v produkci
Upozornění: Posouzení stavu stroje uvedené v CV jsme pro Vás získali od posledního provozovatele nebo na základě prohlídky naším zaměstnancem, abychom Vám mohli poskytnout co nejvíce informací.
Pro Vaši větší jistotu doporučujeme Vaši vlastní prohlídku nebo posouzení nezávislým mechanikem. Na stroj Vám nemůžeme poskytnout žádné garance.
Služby: Pokud chcete, abychom vám zajistili demontáž, nakládku, transport, instalaci nebo jiné služby, klikněte prosím sem
Povinné položky (povinný je email nebo telefon)

Nebo kontaktujte náš tým