stroje s referenčním číslem: 17055
Curriculum vitae (CV), (rovněž hláskované kurikulum vité), poskytuje přehled pracovních zkušeností a ostatních kvalifikací osoby. V některých zemích je CV obvykle tím prvním, s čím se potenciální zaměstnavatel setká, pokud jde o uchazeče o zaměstnání, a je typicky používáno k prověřování uchazečů. Curriculum vitae je latinský výraz, který může být volně překládán jako průběh (mého) života nebo jednoduše „životopis“.

Stroje v naší nabídce jsou nyní v situaci podobné lidským žadatelům o nové pracovní místo. Některé stroje jsou téměř nové, jako absolventi a jiné mají za sebou již mnoho let pracovní zkušenosti. Některé jsou více vhodné pro jeden druh činnosti a jiné zase pro druhý. Všechny tyto stroje ale spojuje to, že jsou momentálně z různých důvodů uvolněny ze stávajících služeb a hledají možnost nového uplatnění.

Seznamte se zde v CV stroje se všemi detaily, které se nám podařilo získat.

RYOBI 784 E

Ofsetový tiskový archový stroj

 
 

Speciální nabídka

 
Výrobce: RYOBI IMAGIX CO., Tokyo, Japan
Rok výroby: 2006
Počet barev: 4
Max formát: 788x600 mm (31,0"x23,6") cca A1
Max. rychlost: 15000 otáček za hodinu
Počítadlo: 70 mil. tisků
 

Další popis:
alkoholové vlhčení
chlazení a cirkulace Technotrans Alpha
nemá obracecí zařízení
dálkové řízení barevnic a registrů
automatické mytí barevníkových válců, protitlaků, ofsetových potahů
poprašovač Grafix
obvod válců s dvojnásobným průměrem

Dostupnost: ihned
Video stroje:
Důvod prodeje: nákup nového stroje
Technický stav stroje: velmi dobrý stav, udržovaný, opotřebením úměrný svému stáří
stále v produkci
Upozornění: Posouzení stavu stroje uvedené v CV jsme pro Vás získali od posledního provozovatele nebo na základě prohlídky naším zaměstnancem, abychom Vám mohli poskytnout co nejvíce informací.
Pro Vaši větší jistotu doporučujeme Vaši vlastní prohlídku nebo posouzení nezávislým mechanikem. Na stroj Vám nemůžeme poskytnout žádné garance.
Služby: Pokud chcete, abychom vám zajistili demontáž, nakládku, transport, instalaci nebo jiné služby, klikněte prosím sem

Nebo kontaktujte náš tým