stroje s referenčním číslem: 17567
Curriculum vitae (CV), (rovněž hláskované kurikulum vité), poskytuje přehled pracovních zkušeností a ostatních kvalifikací osoby. V některých zemích je CV obvykle tím prvním, s čím se potenciální zaměstnavatel setká, pokud jde o uchazeče o zaměstnání, a je typicky používáno k prověřování uchazečů. Curriculum vitae je latinský výraz, který může být volně překládán jako průběh (mého) života nebo jednoduše „životopis“.

Stroje v naší nabídce jsou nyní v situaci podobné lidským žadatelům o nové pracovní místo. Některé stroje jsou téměř nové, jako absolventi a jiné mají za sebou již mnoho let pracovní zkušenosti. Některé jsou více vhodné pro jeden druh činnosti a jiné zase pro druhý. Všechny tyto stroje ale spojuje to, že jsou momentálně z různých důvodů uvolněny ze stávajících služeb a hledají možnost nového uplatnění.

Seznamte se zde v CV stroje se všemi detaily, které se nám podařilo získat.

MÜHLBAUER CP 2020 / M

Vysekávací stroj - automatický

 
 

Speciální nabídka

 
Výrobce: Mühlbauer Group, Josef-Mühlbauer-Platz 1, 93426 Roding Germany
Rok výroby: 2004
Max. Formát/šíře: 86x54 mm (3,4"x2,1")
 

Další popis:
výsekový arch 3 x 7, 3 x 8 nebo 3 x 11 kusů karet
3 zásobníky na vyseknuté produkty

Dostupnost: ihned
Pracovní zkušenosti: výsek plastových a papírových platebních a klubových karet dle ISO CR-80 - 85,6 x54,0 mm
Důvod prodeje: prodej přebytečného zařízení
Technický stav stroje: výborný stav, udržovaný stroj
není v denní produkci, ale je možné ho vidět po dohodě v provozu
Náhradní díly: výsekové formy
Upozornění: Posouzení stavu stroje uvedené v CV jsme pro Vás získali od posledního provozovatele nebo na základě prohlídky naším zaměstnancem, abychom Vám mohli poskytnout co nejvíce informací.
Pro Vaši větší jistotu doporučujeme Vaši vlastní prohlídku nebo posouzení nezávislým mechanikem. Na stroj Vám nemůžeme poskytnout žádné garance.
Služby: Pokud chcete, abychom vám zajistili demontáž, nakládku, transport, instalaci nebo jiné služby, klikněte prosím sem
Povinné položky (povinný je email nebo telefon)

Nebo kontaktujte náš tým