stroje s referenčním číslem: 18027
Curriculum vitae (CV), (rovněž hláskované kurikulum vité), poskytuje přehled pracovních zkušeností a ostatních kvalifikací osoby. V některých zemích je CV obvykle tím prvním, s čím se potenciální zaměstnavatel setká, pokud jde o uchazeče o zaměstnání, a je typicky používáno k prověřování uchazečů. Curriculum vitae je latinský výraz, který může být volně překládán jako průběh (mého) života nebo jednoduše „životopis“.

Stroje v naší nabídce jsou nyní v situaci podobné lidským žadatelům o nové pracovní místo. Některé stroje jsou téměř nové, jako absolventi a jiné mají za sebou již mnoho let pracovní zkušenosti. Některé jsou více vhodné pro jeden druh činnosti a jiné zase pro druhý. Všechny tyto stroje ale spojuje to, že jsou momentálně z různých důvodů uvolněny ze stávajících služeb a hledají možnost nového uplatnění.

Seznamte se zde v CV stroje se všemi detaily, které se nám podařilo získat.

HP INDIGO PRESS WS 4500

Digitální tiskový stroj

 
 

Speciální nabídka

 
Výrobce: Hewlett-Packard Company, Palo Alto, USA
Rok výroby: 2008
Počet barev: 7
Max. šíře role: 330 mm
Počítadlo: 85 mil. tisků
 

Další popis:
produkční digitální tiskový stroj
elektrostatický tisk
max. průměr role v odvíječi 1300 mm
max. průměr role v navíječi 600 mm
min. šíře role 200 mm
max. šíře tisku 308 mm
max. plocha tištěného obrazu 308 x 450 mm
rozlišení 812 x 812 dpi
max. rychlost 32 m / min.
systém rychlého čištění vedení barvy OFIR
RIP HP Smart Streem IN050 L&P Printserver 1.1
potisk materíálů od 12 µm do 250 µm

Dostupnost: ihned
Pracovní zkušenosti: Potisk materiálů - papír, polyethylen, polypropylen, PET, PVC fólie, samolepící materiály, shrink materiály.
Důvod prodeje: redukce výroby
Technický stav stroje: výborný stav, udržovaný stroj
stále v produkci
Názor Machinery Europe: vhodný pro tisk menších nákladů etiket
Upozornění: Posouzení stavu stroje uvedené v CV jsme pro Vás získali od posledního provozovatele nebo na základě prohlídky naším zaměstnancem, abychom Vám mohli poskytnout co nejvíce informací.
Pro Vaši větší jistotu doporučujeme Vaši vlastní prohlídku nebo posouzení nezávislým mechanikem. Na stroj Vám nemůžeme poskytnout žádné garance.
Služby: Pokud chcete, abychom vám zajistili demontáž, nakládku, transport, instalaci nebo jiné služby, klikněte prosím sem

Nebo kontaktujte náš tým