stroje s referenčním číslem: 15052
Curriculum vitae (CV), (rovněž hláskované kurikulum vité), poskytuje přehled pracovních zkušeností a ostatních kvalifikací osoby. V některých zemích je CV obvykle tím prvním, s čím se potenciální zaměstnavatel setká, pokud jde o uchazeče o zaměstnání, a je typicky používáno k prověřování uchazečů. Curriculum vitae je latinský výraz, který může být volně překládán jako průběh (mého) života nebo jednoduše „životopis“.

Stroje v naší nabídce jsou nyní v situaci podobné lidským žadatelům o nové pracovní místo. Některé stroje jsou téměř nové, jako absolventi a jiné mají za sebou již mnoho let pracovní zkušenosti. Některé jsou více vhodné pro jeden druh činnosti a jiné zase pro druhý. Všechny tyto stroje ale spojuje to, že jsou momentálně z různých důvodů uvolněny ze stávajících služeb a hledají možnost nového uplatnění.

Seznamte se zde v CV stroje se všemi detaily, které se nám podařilo získat.

HEIDELBERG SM 102-5 FPP

Ofsetový tiskový archový stroj

 
 

Speciální nabídka

 
Výrobce: Heidelberg Druckmaschinen A.G., Germany
Rok výroby: 1988
Počet barev: 5
Max formát: 720x1020 mm (28,3"x40,2") cca B1
Max. rychlost: 13000 otáček za hodinu
 

Další popis:
alkoholové vlhčení
chlazení a cirkulace Baldwin
obracecí zařízení 1+4 / 2+3 / 5+0
vysoký vykladač
dálkové řízení barevnic a registrů CPC 1-03
poprašovač Grafix Exactomat
ocelová deska v nakladači i ve vykladači
Superglass

Dostupnost: ihned
Video stroje:
Technický stav stroje: velmi dobrý stav, udržovaný, opotřebením úměrný svému stáří
stále v produkci
Provedené renovace: generální renovace v roce 2012
Upozornění: Posouzení stavu stroje uvedené v CV jsme pro Vás získali od posledního provozovatele nebo na základě prohlídky naším zaměstnancem, abychom Vám mohli poskytnout co nejvíce informací.
Pro Vaši větší jistotu doporučujeme Vaši vlastní prohlídku nebo posouzení nezávislým mechanikem. Na stroj Vám nemůžeme poskytnout žádné garance.
Služby: Pokud chcete, abychom vám zajistili demontáž, nakládku, transport, instalaci nebo jiné služby, klikněte prosím sem

Nebo kontaktujte náš tým