stroje s referenčním číslem: 16129
Curriculum vitae (CV), (rovněž hláskované kurikulum vité), poskytuje přehled pracovních zkušeností a ostatních kvalifikací osoby. V některých zemích je CV obvykle tím prvním, s čím se potenciální zaměstnavatel setká, pokud jde o uchazeče o zaměstnání, a je typicky používáno k prověřování uchazečů. Curriculum vitae je latinský výraz, který může být volně překládán jako průběh (mého) života nebo jednoduše „životopis“.

Stroje v naší nabídce jsou nyní v situaci podobné lidským žadatelům o nové pracovní místo. Některé stroje jsou téměř nové, jako absolventi a jiné mají za sebou již mnoho let pracovní zkušenosti. Některé jsou více vhodné pro jeden druh činnosti a jiné zase pro druhý. Všechny tyto stroje ale spojuje to, že jsou momentálně z různých důvodů uvolněny ze stávajících služeb a hledají možnost nového uplatnění.

Seznamte se zde v CV stroje se všemi detaily, které se nám podařilo získat.

FISCHER & KRECKE - 14 DF 6

Flexotiskový stroj

 
 

Speciální nabídka

 
Výrobce: Fischer & Krecke GmbH, Bielefeld, Germany
Rok výroby: 1983
Počet barev: 6
Max formát: 1270x0 mm (50,0"x0,0")
Max. rychlost: 15000 otáček za hodinu
 

Další popis:
max. šíře tisku 1250 mm
tloušťka potiskovaného materiálu 25 - 150 μ
průměr v odvíječi 800 mm
průměr v převíječi 600 mm
sušení plynové
rozřezávací systém
rovnání pásu fife

Dostupnost: ihned
Pracovní zkušenosti: tisk na PP, PE, PET, OPA
Technický stav stroje: dobrý stav, plně funkční
stále v produkci
Upozornění: Posouzení stavu stroje uvedené v CV jsme pro Vás získali od posledního provozovatele nebo na základě prohlídky naším zaměstnancem, abychom Vám mohli poskytnout co nejvíce informací.
Pro Vaši větší jistotu doporučujeme Vaši vlastní prohlídku nebo posouzení nezávislým mechanikem. Na stroj Vám nemůžeme poskytnout žádné garance.
Služby: Pokud chcete, abychom vám zajistili demontáž, nakládku, transport, instalaci nebo jiné služby, klikněte prosím sem

Nebo kontaktujte náš tým