maszyny z numerem referencyjnym: 14637
Życiorys (CV) stanowi przegląd doświadczenia zawodowego i kwalifikacji osób. W wielu krajach jest to zwykle pierwsza okazja pracodawcy do zapoznania się z kandydatami do pracy, w celu ich selekcji. Curriculum vitae to łacińskie wyrażenie, które można swobodnie przetłumaczyć jako przebieg żywota lub po prostu życiorys.

Maszyny w naszej ofercie znajdują się w sytuacji podobnej do osób poszukujących nowej pracy. Niektóre maszyny są prawie nowe, jak absolwenci, inne mają bogaty przebieg kariery. Niektóre z nich są bardziej odpowiednie dla jednego typu pracy, inne z kolei do odmiennej pracy. Wszystkie te maszyny jednak łączy, to że obecnie szukają nowych możliwości pracy.

W CV maszyny umieszczamy informacje, które udało nam się uzyskać dla Państwa.

NORDSON P7

Urządzenie dozująca klej topliwy

 
 
producent: Nordson Corporation Adhesive Dispensing Systems 11475 Lakefield Drive,Duluth, GA 30097,U.S.A.
Rok produkcji : 2010
 

opis dodatkowy:
temperatura kleju do 230 C
automatyczne dozowanie kleju termotopliwego
klawiatura
monitor
2 dysze klejące

dostępność: natychmiast
Powód sprzedaży: ograniczenie produkcji
Stan techniczny maszyny: bardzo dobry stan, dobrze utrzymana
niewykorzystywany w codziennej produkcji, na życzenie można uruchomić
Opinia ostatniego użytkownika: w produkcji, dwa lata aktywnego korzystania
Uwaga: Opis stanu maszyny umieszczony w CV został opracowany na podstawie informacji uzyskanych od ostatniego właściciela lub użytkownika maszyny ewentualnie w czasie przeglądu dokonanego przez naszego pracownika, tak abyśmy mogli dostarczyć Państwu jak najwięcej informacji.
Dla Państwa bezpieczeństwa polecamy samodzielny przegląd maszyny lub ocenę dokonaną przez niezależnego mechanika. Na maszyny i urządzenie nie możemy zaoferować żadnych gwarancji.
serwis: Jeśli są Państwo zainteresowani demontażem, załadunkiem, transportem, montażem lub innymi usługami, proszę kliknąć tutaj
wymagane pola (wymagany jest e-mail lub telefon)

Lub skontaktuj się z naszym zespołem