maszyny z numerem referencyjnym: 17050
Życiorys (CV) stanowi przegląd doświadczenia zawodowego i kwalifikacji osób. W wielu krajach jest to zwykle pierwsza okazja pracodawcy do zapoznania się z kandydatami do pracy, w celu ich selekcji. Curriculum vitae to łacińskie wyrażenie, które można swobodnie przetłumaczyć jako przebieg żywota lub po prostu życiorys.

Maszyny w naszej ofercie znajdują się w sytuacji podobnej do osób poszukujących nowej pracy. Niektóre maszyny są prawie nowe, jak absolwenci, inne mają bogaty przebieg kariery. Niektóre z nich są bardziej odpowiednie dla jednego typu pracy, inne z kolei do odmiennej pracy. Wszystkie te maszyny jednak łączy, to że obecnie szukają nowych możliwości pracy.

W CV maszyny umieszczamy informacje, które udało nam się uzyskać dla Państwa.

NILPETER F 2400

Fleksograficzna maszyna

 
 

Oferta specjalna

 
producent: NILPETER A/S., Slagelse, Denmark
Rok produkcji : 1996
Ilość kolorów: 6
Max. szerokość roli: 240 mm
 

opis dodatkowy:
wykorzystywanie farb wodnych lub UV
suszenie powietrzem
na ostatnim agregacie UV suszenie
1/8“
3 kołowe agregaty tnące
laminowanie
prędkość druku 20-150 m/min

dostępność: natychmiast
Powód sprzedaży: sprzedaż zbędnego sprzętu
Stan techniczny maszyny: stan bardzo dobry, zadbany, zużyty proporcjonalnie do wieku
stale w produkcji
Części zamienne: wałki drukujące: 80x9, 81x7, 82x6, 84x9, 86x9, 87x9, 88x5, 90x9, 92x5, 93x9, 94x6, 96x9, 97x4, 100x5, 120x2
wałki magnetyczne: 68, 80, 88, 92, 120
Uwaga: Opis stanu maszyny umieszczony w CV został opracowany na podstawie informacji uzyskanych od ostatniego właściciela lub użytkownika maszyny ewentualnie w czasie przeglądu dokonanego przez naszego pracownika, tak abyśmy mogli dostarczyć Państwu jak najwięcej informacji.
Dla Państwa bezpieczeństwa polecamy samodzielny przegląd maszyny lub ocenę dokonaną przez niezależnego mechanika. Na maszyny i urządzenie nie możemy zaoferować żadnych gwarancji.
serwis: Jeśli są Państwo zainteresowani demontażem, załadunkiem, transportem, montażem lub innymi usługami, proszę kliknąć tutaj

Lub skontaktuj się z naszym zespołem