maszyny z numerem referencyjnym: 16575
Życiorys (CV) stanowi przegląd doświadczenia zawodowego i kwalifikacji osób. W wielu krajach jest to zwykle pierwsza okazja pracodawcy do zapoznania się z kandydatami do pracy, w celu ich selekcji. Curriculum vitae to łacińskie wyrażenie, które można swobodnie przetłumaczyć jako przebieg żywota lub po prostu życiorys.

Maszyny w naszej ofercie znajdują się w sytuacji podobnej do osób poszukujących nowej pracy. Niektóre maszyny są prawie nowe, jak absolwenci, inne mają bogaty przebieg kariery. Niektóre z nich są bardziej odpowiednie dla jednego typu pracy, inne z kolei do odmiennej pracy. Wszystkie te maszyny jednak łączy, to że obecnie szukają nowych możliwości pracy.

W CV maszyny umieszczamy informacje, które udało nam się uzyskać dla Państwa.

MULTIMASTER CAS 52/4

Falcerka

 
 

Oferta specjalna

 
producent: Mathias Bäuerle GmbH, Gewerbehallestr, St.Georgen Germany
Rok produkcji : 2015
Max. Format / szerokość: 520x850 x mm (20,5 "x 33,5")
 

opis dodatkowy:
4 kasety falcujące
kontrola podwójnego nałożenia
min. długość składania 350 mm
pamięć programowania do 60 powtarzających się cykli
automatyczne mierzenie grubości papieru
wykładacz
bez nakładania

dostępność: natychmiast
Doświadczenie zawodowe: maszyna używana jedynie jako demonstracyjna
Powód sprzedaży: sprzedaż zbędnego sprzętu
Stan techniczny maszyny: praktycznie jak nowa
nieużywana, oryginalnie zapakowana
Uwaga: Opis stanu maszyny umieszczony w CV został opracowany na podstawie informacji uzyskanych od ostatniego właściciela lub użytkownika maszyny ewentualnie w czasie przeglądu dokonanego przez naszego pracownika, tak abyśmy mogli dostarczyć Państwu jak najwięcej informacji.
Dla Państwa bezpieczeństwa polecamy samodzielny przegląd maszyny lub ocenę dokonaną przez niezależnego mechanika. Na maszyny i urządzenie nie możemy zaoferować żadnych gwarancji.
serwis: Jeśli są Państwo zainteresowani demontażem, załadunkiem, transportem, montażem lub innymi usługami, proszę kliknąć tutaj

Lub skontaktuj się z naszym zespołem