maszyny z numerem referencyjnym: 17562
Życiorys (CV) stanowi przegląd doświadczenia zawodowego i kwalifikacji osób. W wielu krajach jest to zwykle pierwsza okazja pracodawcy do zapoznania się z kandydatami do pracy, w celu ich selekcji. Curriculum vitae to łacińskie wyrażenie, które można swobodnie przetłumaczyć jako przebieg żywota lub po prostu życiorys.

Maszyny w naszej ofercie znajdują się w sytuacji podobnej do osób poszukujących nowej pracy. Niektóre maszyny są prawie nowe, jak absolwenci, inne mają bogaty przebieg kariery. Niektóre z nich są bardziej odpowiednie dla jednego typu pracy, inne z kolei do odmiennej pracy. Wszystkie te maszyny jednak łączy, to że obecnie szukają nowych możliwości pracy.

W CV maszyny umieszczamy informacje, które udało nam się uzyskać dla Państwa.

KAMA TS 102

Sztancarka automatyczna

 
 

Oferta specjalna

 
producent: KAMA GmbH, Kurt-Bayer-Strasse 4, Dresden, Germany
Rok produkcji : 2003
Max. Format / szerokość: 720x1020 x mm (28,3 "x 40,2")
Licznik: 12080000 arkuszy
 

opis dodatkowy:
grubość kartonu 0,2 - 1,3 mm
grubość tektury falistej 1,0 - 1,6 mm
wysokość stosu przy podajniku max 1100 mm
wysokość stosu przy wykładaniu max. 880 mm

dostępność: natychmiast
wideo maszyny:
Powód sprzedaży: ograniczenie produkcji
Stan techniczny maszyny: stan bardzo dobry, zadbany, zużyty proporcjonalnie do wieku
stale w produkcji
Uwaga: Opis stanu maszyny umieszczony w CV został opracowany na podstawie informacji uzyskanych od ostatniego właściciela lub użytkownika maszyny ewentualnie w czasie przeglądu dokonanego przez naszego pracownika, tak abyśmy mogli dostarczyć Państwu jak najwięcej informacji.
Dla Państwa bezpieczeństwa polecamy samodzielny przegląd maszyny lub ocenę dokonaną przez niezależnego mechanika. Na maszyny i urządzenie nie możemy zaoferować żadnych gwarancji.
serwis: Jeśli są Państwo zainteresowani demontażem, załadunkiem, transportem, montażem lub innymi usługami, proszę kliknąć tutaj
wymagane pola (wymagany jest e-mail lub telefon)

Lub skontaktuj się z naszym zespołem