maszyny z numerem referencyjnym: 17530
Życiorys (CV) stanowi przegląd doświadczenia zawodowego i kwalifikacji osób. W wielu krajach jest to zwykle pierwsza okazja pracodawcy do zapoznania się z kandydatami do pracy, w celu ich selekcji. Curriculum vitae to łacińskie wyrażenie, które można swobodnie przetłumaczyć jako przebieg żywota lub po prostu życiorys.

Maszyny w naszej ofercie znajdują się w sytuacji podobnej do osób poszukujących nowej pracy. Niektóre maszyny są prawie nowe, jak absolwenci, inne mają bogaty przebieg kariery. Niektóre z nich są bardziej odpowiednie dla jednego typu pracy, inne z kolei do odmiennej pracy. Wszystkie te maszyny jednak łączy, to że obecnie szukają nowych możliwości pracy.

W CV maszyny umieszczamy informacje, które udało nam się uzyskać dla Państwa.

JAGENBERG DIANA 1425

Oklejarka do kartonów

 
 

Oferta specjalna

 
producent: Jagenberg AG, Krefeld, Germany
Rok produkcji : około 1973
Max. Format / szerokość: 210x1420 x mm (8,3 "x 55,9")
 

opis dodatkowy:
klejenie 1, 3 i 4 punktowe
kółeczka do nanoszenia kleju na zakładki
mechniczne podawnie

dostępność: natychmiast
Powód sprzedaży: likwidacja firmy
Stan techniczny maszyny: funkcjonalny, stanem i zużyciem odpowiadający wiekowi, utrzymany
niewykorzystywany w codziennej produkcji, na życzenie można uruchomić
Uwaga: Opis stanu maszyny umieszczony w CV został opracowany na podstawie informacji uzyskanych od ostatniego właściciela lub użytkownika maszyny ewentualnie w czasie przeglądu dokonanego przez naszego pracownika, tak abyśmy mogli dostarczyć Państwu jak najwięcej informacji.
Dla Państwa bezpieczeństwa polecamy samodzielny przegląd maszyny lub ocenę dokonaną przez niezależnego mechanika. Na maszyny i urządzenie nie możemy zaoferować żadnych gwarancji.
serwis: Jeśli są Państwo zainteresowani demontażem, załadunkiem, transportem, montażem lub innymi usługami, proszę kliknąć tutaj

Lub skontaktuj się z naszym zespołem