maszyny z numerem referencyjnym: 17566
Życiorys (CV) stanowi przegląd doświadczenia zawodowego i kwalifikacji osób. W wielu krajach jest to zwykle pierwsza okazja pracodawcy do zapoznania się z kandydatami do pracy, w celu ich selekcji. Curriculum vitae to łacińskie wyrażenie, które można swobodnie przetłumaczyć jako przebieg żywota lub po prostu życiorys.

Maszyny w naszej ofercie znajdują się w sytuacji podobnej do osób poszukujących nowej pracy. Niektóre maszyny są prawie nowe, jak absolwenci, inne mają bogaty przebieg kariery. Niektóre z nich są bardziej odpowiednie dla jednego typu pracy, inne z kolei do odmiennej pracy. Wszystkie te maszyny jednak łączy, to że obecnie szukają nowych możliwości pracy.

W CV maszyny umieszczamy informacje, które udało nam się uzyskać dla Państwa.

HORIZON BQ - 440

Oklejarka

 
 

Oferta specjalna

 
producent: Horizon International Inc., Kyoto, Japan
Rok produkcji : 2000
Max. Format / szerokość: 320x320 x mm (12,6 "x 12,6")
Licznik: 247000 arkuszy
 

opis dodatkowy:
klej topliwy
manulane zakładanie okładek
4 kasety
frezowanie grzbietów książek
automatyczne ssawkowe nakładanie okładek
rycowanie okładek
grubość 1 - 40 mm
max. wielkość okładki 320 x 580 mm
min. wielkość okładki 145 x 220 mm

dostępność: natychmiast
Powód sprzedaży: zakup nowej maszyny
Stan techniczny maszyny: funkcjonalny, stanem i zużyciem odpowiadający wiekowi, utrzymany
stale w produkcji
Uwaga: Opis stanu maszyny umieszczony w CV został opracowany na podstawie informacji uzyskanych od ostatniego właściciela lub użytkownika maszyny ewentualnie w czasie przeglądu dokonanego przez naszego pracownika, tak abyśmy mogli dostarczyć Państwu jak najwięcej informacji.
Dla Państwa bezpieczeństwa polecamy samodzielny przegląd maszyny lub ocenę dokonaną przez niezależnego mechanika. Na maszyny i urządzenie nie możemy zaoferować żadnych gwarancji.
serwis: Jeśli są Państwo zainteresowani demontażem, załadunkiem, transportem, montażem lub innymi usługami, proszę kliknąć tutaj

Lub skontaktuj się z naszym zespołem