maszyny z numerem referencyjnym: 17030
Życiorys (CV) stanowi przegląd doświadczenia zawodowego i kwalifikacji osób. W wielu krajach jest to zwykle pierwsza okazja pracodawcy do zapoznania się z kandydatami do pracy, w celu ich selekcji. Curriculum vitae to łacińskie wyrażenie, które można swobodnie przetłumaczyć jako przebieg żywota lub po prostu życiorys.

Maszyny w naszej ofercie znajdują się w sytuacji podobnej do osób poszukujących nowej pracy. Niektóre maszyny są prawie nowe, jak absolwenci, inne mają bogaty przebieg kariery. Niektóre z nich są bardziej odpowiednie dla jednego typu pracy, inne z kolei do odmiennej pracy. Wszystkie te maszyny jednak łączy, to że obecnie szukają nowych możliwości pracy.

W CV maszyny umieszczamy informacje, które udało nam się uzyskać dla Państwa.

HEIDELBERG SM 74 - 5

Maszyna offsetowa arkuszowa

 
 

Oferta specjalna

 
producent: Heidelberg Druckmaschinen A.G., Germany
Rok produkcji : 1999
Ilość kolorów: 5
Format max.: 520x740 mm (20,5 "x 29,1") ok. B2
Max. prędkość: 12000 obrotów na godziny
Licznik: 120 milion wydruki
 

opis dodatkowy:
alkoholowe nawilżanie Alcolor
Odwracak 2+3 / 5+0
wysokie wykładanie
Zdalne Sterowanie kałamarzy i registrów CPC 1 - 04 Classic Center
automatyczne mycie wałków farbowych, cylindra dociskowego, obciągów
proszkownica
CP Tronic
kontrola temperatury farb

dostępność: natychmiast
Stan techniczny maszyny: dobry stan, w pełni funkcjonalny
stale w produkcji
Uwaga: Opis stanu maszyny umieszczony w CV został opracowany na podstawie informacji uzyskanych od ostatniego właściciela lub użytkownika maszyny ewentualnie w czasie przeglądu dokonanego przez naszego pracownika, tak abyśmy mogli dostarczyć Państwu jak najwięcej informacji.
Dla Państwa bezpieczeństwa polecamy samodzielny przegląd maszyny lub ocenę dokonaną przez niezależnego mechanika. Na maszyny i urządzenie nie możemy zaoferować żadnych gwarancji.
serwis: Jeśli są Państwo zainteresowani demontażem, załadunkiem, transportem, montażem lub innymi usługami, proszę kliknąć tutaj

Lub skontaktuj się z naszym zespołem