maszyny z numerem referencyjnym: 16129
Życiorys (CV) stanowi przegląd doświadczenia zawodowego i kwalifikacji osób. W wielu krajach jest to zwykle pierwsza okazja pracodawcy do zapoznania się z kandydatami do pracy, w celu ich selekcji. Curriculum vitae to łacińskie wyrażenie, które można swobodnie przetłumaczyć jako przebieg żywota lub po prostu życiorys.

Maszyny w naszej ofercie znajdują się w sytuacji podobnej do osób poszukujących nowej pracy. Niektóre maszyny są prawie nowe, jak absolwenci, inne mają bogaty przebieg kariery. Niektóre z nich są bardziej odpowiednie dla jednego typu pracy, inne z kolei do odmiennej pracy. Wszystkie te maszyny jednak łączy, to że obecnie szukają nowych możliwości pracy.

W CV maszyny umieszczamy informacje, które udało nam się uzyskać dla Państwa.

FISCHER & KRECKE - 14 DF 6

Fleksograficzna maszyna

 
 

Oferta specjalna

 
producent: Fischer & Krecke GmbH, Bielefeld, Germany
Rok produkcji : 1983
Ilość kolorów: 6
Format max.: 1270x0 x mm (50,0 "x 0,0")
Max. prędkość: 15000 obrotów na godziny
 

opis dodatkowy:
max. szerokość druku 1250 mm
grubość drukowanego materiału 25 - 150 μ
średnica w odwijaczu 800 mm
średnica w przewijaczu 600 mm
szuszenie gazowe
system rozcinający
wyrównywanie pasów

dostępność: natychmiast
Doświadczenie zawodowe: druk na PP, PE, PET, OPA
Stan techniczny maszyny: dobry stan, w pełni funkcjonalny
stale w produkcji
Uwaga: Opis stanu maszyny umieszczony w CV został opracowany na podstawie informacji uzyskanych od ostatniego właściciela lub użytkownika maszyny ewentualnie w czasie przeglądu dokonanego przez naszego pracownika, tak abyśmy mogli dostarczyć Państwu jak najwięcej informacji.
Dla Państwa bezpieczeństwa polecamy samodzielny przegląd maszyny lub ocenę dokonaną przez niezależnego mechanika. Na maszyny i urządzenie nie możemy zaoferować żadnych gwarancji.
serwis: Jeśli są Państwo zainteresowani demontażem, załadunkiem, transportem, montażem lub innymi usługami, proszę kliknąć tutaj

Lub skontaktuj się z naszym zespołem