maszyny z numerem referencyjnym: 18041
Życiorys (CV) stanowi przegląd doświadczenia zawodowego i kwalifikacji osób. W wielu krajach jest to zwykle pierwsza okazja pracodawcy do zapoznania się z kandydatami do pracy, w celu ich selekcji. Curriculum vitae to łacińskie wyrażenie, które można swobodnie przetłumaczyć jako przebieg żywota lub po prostu życiorys.

Maszyny w naszej ofercie znajdują się w sytuacji podobnej do osób poszukujących nowej pracy. Niektóre maszyny są prawie nowe, jak absolwenci, inne mają bogaty przebieg kariery. Niektóre z nich są bardziej odpowiednie dla jednego typu pracy, inne z kolei do odmiennej pracy. Wszystkie te maszyny jednak łączy, to że obecnie szukają nowych możliwości pracy.

W CV maszyny umieszczamy informacje, które udało nam się uzyskać dla Państwa.

ADAST DOMINANT 846 P

Maszyna offsetowa arkuszowa

 
 
producent: Adast Adamov a.s., Czech Republic
Rok produkcji : 1996
Ilość kolorów: 4
Format max.: 520x740 mm (20,5 "x 29,1") ok. B2
Licznik: 50 milion wydruki
 

opis dodatkowy:
konwencjonalne nawilżanie
Odwracak 2+2 / 4+0
wysokie wykładanie
Zdalne Sterowanie kałamarzy i registrów Inkflow
ręczne zakładanie płyt
proszkownica

dostępność: natychmiast
Powód sprzedaży: zakup nowej maszyny
Stan techniczny maszyny: funkcjonalny, stanem i zużyciem odpowiadający wiekowi, utrzymany
zdemontowana, na magazynie
Uwaga: Opis stanu maszyny umieszczony w CV został opracowany na podstawie informacji uzyskanych od ostatniego właściciela lub użytkownika maszyny ewentualnie w czasie przeglądu dokonanego przez naszego pracownika, tak abyśmy mogli dostarczyć Państwu jak najwięcej informacji.
Dla Państwa bezpieczeństwa polecamy samodzielny przegląd maszyny lub ocenę dokonaną przez niezależnego mechanika. Na maszyny i urządzenie nie możemy zaoferować żadnych gwarancji.
serwis: Jeśli są Państwo zainteresowani demontażem, załadunkiem, transportem, montażem lub innymi usługami, proszę kliknąć tutaj
wymagane pola (wymagany jest e-mail lub telefon)

Lub skontaktuj się z naszym zespołem